čističky Vzduchu Do Bytu Elektrostatické

Čistička vzduchu s ionizátorem

Sužuje vás pylová, prachová nebo roztočová alergie a nebo jen chcete vyčistit vzduch v bytě, ve kterém žijete, od nepříjemných pachů a částič obsažených ve vzduchu? Potom jste na správném místě! Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 je totiž skvělou volbou a správným řešením. Toto moderní zařízení efektivně čistí vzduch a to s účinností až 96%. Navíc díky ionizátoru současně čištěný vzduch ionizuje a zvyšuje tak kvalitu vzduchu v čistěném prostředí. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pracuje nejen bez hluku ale také s nulovými náklady na výměnné filtry. Filtry v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 jsou totiž omyvatelné a jejich údržba je tak nejen velmi snadná ale také ekonomicky výhodná. Cirkulace vzduchu uvnitř čističky je potom zajištěna soustavou elektrod, jenž pohybují vzduchem pomocí "elektronového větru". Jde o moderní zařízení, jehož efektivita je maximalizována díky preciznímu a dokonalému zpracování. Současně tento systém skvěle nahrazuje zastaralé ventilátory, jež však stále některé konkurenční čističky vzduchu používají a implementují do svých zařízení. Provoz těchto zastaralých čističek je pak nejen neúčinný ale také neekonomický a tyto čističky vzduchu bývají také dosti hlučné.

Kvalitní filtr nečistot

Zajímá vás, jak jsou nečistoty v čističce Ionic-CARE Triton X6 filtrovány a zachyceny? Všechny částečky obsažené ve vzduchu jsou zachyceny na moderním elektrostatickém filtru. čističky Vzduchu Do Bytu Elektrostatické. Jak jsme již uvedli výše, účinnost čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je téměř 96%. Na ploše 1100 cm2 ulpí nejen prach, který je přítomný ve vzduchu, ale i pyly, kouř z cigaret, chemikálie a jiné alergeny. Nejen to, Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě odstraňuje z filtrovaného vzduchu i viry, bakterie, spóry plísní a navíc i rozpadové prvky radonu, což potěší jistě obyvatele starších domů. To jsou všechno vlastnosti, jenž činí z Ionic-CARE Triton X6 ideální zařízení pro všechny alergiky. Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu, přičemž spotřeba je maximálně 12 W. Náklady na provoz této čističky vzduchu jsou tak velmi nízké a provoz čističky si může dovolit skutečně každý.

Hledáte kvalitu? Čističky vzduchu Ionic-CARE jsou garancí kvality

  • čističky vzduchu Ionic-CARE mají omyvatelné filtry, ušetříte a nemusíte kupovat nové
  • čisitčky Ionic-CARE jsou vybaveny ionizátorem vzduchu - získáte tak 2 zařízení v 1
  • 3 stupně výkonu a téměř bezhlučný provoz, díky čemuž je tato čistička vhodná i do ložnice
  • naprosto minimální provozní náklady - denní provoz vychází na necelé 2-3 Kč
  • snadná údržba, kterou zvládne opravdu úplně každý
  • precizní provedení, moderní design a výběr ze 3 barevných variant
  • desítky tisíc spokojených zákazníků po celém světě
  • nespočet ověřených recenzí od majitelů čističek vzduchu
  • čistička vdzcuhu je skvělá volba - čističky Vzduchu Do Bytu Elektrostatické
 
 

Nabídka čističek vzduchu

 

Ionizátor vzduchu

Ionizátor vzduchu pomáhá odstraňovat ze vzduchu pachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty vytvářením záporných iontů. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3. V přírodě je potom koncentrace záporných iontů dokonce mnohem vyšší. Setkat se můžeme i s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3. Takto vysokou koncentraci záporných iontů můžeme nalézt například na horách, v lese nebo u vodopádů. V místnostech se tyto hodnoty pohybují kolem nuly a proto je vhodné vzduch ionizovat. Ionizovaný vzduch má pozitivní vliv na lidské zdraví, povzbuzuje bdělost, krevní oběh a navíc i zvyšuje správnou činnost mozku. Mnohdy také lidé, kteří trpí bolestmi hlavy přestanou mít bolesti právě díky ionizaci vzduchu. Ionizátor také zmírňuje příznaky alergií, což je zejména v pylových sezónách velmi prospěšné a ocení to jistě každý alergik.

 
 

Omyvatelný filtr šetří peníze

Omyvatelný filtr čističky vzduchu

Filtr čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je omyvatelný, nemusíte jej tedy měnit a tím pádem kupovat nový. Stačí jednou za čas filtr umýt. Jak tedy na správnou údržbu čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 a jak se o filtr starat? Je to jednoduché. Údržba čističky se skládá ze dvou činností, které je třeba pravidelně opakovat. První z nich je čištění již zmíněného omyvatelného elektrostatického filtru. Toto čištění se provádí zhruba jednou za týden, v případě silně znečištěných prostor klidně dvakrát týdně. Pokud čističku používáte opravdu denně, tak čištění filtru nezanedbávejte - čištěním filtru zvýšíte účinnost zařízení. Filtr stačí otřít suchým hadříkem a poté omýt vodou s tekutým mycím prostředkem. Filtr pak otřete do sucha nebo nechte osušit - filtr se nesmí do čističky vkládat mokrý, čističku byste tím mohli zničit. Dokonalé osušení filtru je tedy velmi důležité. Pak je také potřeba čistit ionizační drátky, ideálně současně s čištěním filtru. K tomuto účelu pak slouží výsuvné táhlo na boku čističky vzduchu.

Pokud je čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 umístěna v prostorách, kde se kouří, tak se může stát, že filtr bude zanesen nečistotami z cigaretového kouře (dehtem). Tyto nečistoty vytváří na filtru lepivý potah, který se nejsnadněji odstraní osprchováním a odmaštěním saponátem bez abraziv (stačí jarová voda), aby nedošlo k poškrábání leštěného povrchu nerezového filtru. Podle zkušeností majitelů čističek vzduchu z celého světa se skutečně nejlépe osvědčila sprcha. Opět však platí, že po omytí je třeba filtr osušit nebo nechat oschnout - mokrý filtr nikdy nedávejte do čističky. Jak je vidět z výše uvedeného vyplývá, že údržba čističky vzduchu je snadná a zvládne ji opravdu každý. Díky tomu, že není třeba do čističky dokupovat nové filtry, je její provoz levný a prakticky je pak čistička vzduchu bez dalších investic, pokud nepočítáme elektřinu. K ekonomičnosti provozu přispívá i nízká spotřeba elektrické energie - spotřeba přístroje je kolem 12W. čističky Vzduchu Do Bytu Elektrostatické se vyplatí.

Levný provoz čističky vzduchu

Levný provoz čističky vzduchu

Provoz Ionic-CARE Triton X6 je levný díky nízké spotřebě a omyvatelným filtrům, které není třeba dokupovat.

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost čističky

Vysoká účinnost čističky, která dosahuje až 96% zajišťuje skvělé pročištění vzduchu a tím pádem i zdravější prostředí.

Tichý chod čističky

Tichý chod čističky

Tichý chod čističky je zajištěn technologií, kdy není k proudění vzduchu potřeba ventilátor. Díky tomu je čistička vhodná i do ložnice.