Aktuálně


Jaký typ čističky vzduchu zvolit, nemáte-li čas pročítat celý internet?
Posted on 29 Nov 2012 at 17:20
 

Důležitým parametrem je velikost místnsti, ve které bude čistička vzduchu pracovat. Máte-li středně velký byt (kolem 60-ti m2), máte děti, nějaké zvířátko, bydlíte v zatepleném domě, kde je snížené přirozené větrání, doporučujeme čističku vzduchu Super Plus Eco, nebo čističku Super Plus Eco-S. Máte-li menší byt, postačí čistička vzduchu Super Plus, kterou nyní nabízíme s 50% SLEVOU! Potřebujete-li výkonější přístroj, prohlédněte si čističku vzduchu Super plus Turbo.


Čistička vzduchu Super Plus Eco / Eco-S má jednoduchou obsluhu a vynikající poměr cena/výkon. Je to moderní ekologický přístroj.


čistička vzduchu super plus


Výhody čističky vzduchu Eco a Eco-S:

– je malá a nenápadná, váží jen 1 kg. Postavíte ji kamkoli na nábytek jak rádio
– je nehlučná protože nemá motor – jednoduše řečeno: z elektřiny se výbojem vyrobí ozón který čistí vzduch, jako při blesku v bouřce
– můžete ji lehce přenášet z pokoje do pokoje
– jste-li astmatik a jedete mimo domov, můžete si čističku vzduchu vzít s sebou
– kazeta se jednoduše vysune a umyje vodou - tedy žádné další investice na nové filtry


Proč koupit čističku vzduchu s ionizátorem bez výměnných filtrů?

Čistička vzduchu s ionizátorem Super Plus má nejlevnější náklady na provoz. Odběr 8W a žádné investice do filtru dělají z tohoto výrobku výhodnou investici pro vaše zdraví. Nezapomeňte, že kapka prevence je lepší, než hromada léků.


Ionizátor obohatí čistý vzduch zápornými ionty (vitamíny vzduchu). Ve vzduchu v panenské přírodě jsou kladné a záporné ionty v rovnováze, ale moderní způsob života významně podíl záporných iontů snižuje, což je příčina spousty zdravotních problémů.


SPECIÁLNÍ NABÍDKA do 10. 12. 2012


Objednáte-li si čističku Super Plus Eco-S do 10. 12. 2012, získáte významnou slevu o dalších 630 Kč, takže finální cena je pouze: 3.500 Kč.


Krásné prožití svátků Vánočních přeje,

Tým Super Plus

Přehled aktualitdýcháme čistý vzduch

Výhody čističek SUPER PLUS


» absence výměnných filtrů

» nehlučnost

» nízká váha

» několik úrovní výkonu

» nejnižší spotřeba el. energie

    ve srovnání s konkurencí

» certifikáty SZÚ