Aktuálně


Dýchání čistého vzduchu je pro zdravé cévy a srdce nezbytné
Posted on 31 Aug 2012 at 00:00
 

Cigaretový kouř, prach a další znečišťující látky ve vzduchu, významně ohrožují naše cévy. Chceme-li předejít nemocem, je rozumné zabývat se prevencí. Být zdravý znamená:


- jíst pokud možno pestrou a spíše jednoduchou stravu
- pít čistou nejlépe pramenitou vodu
- zatěžovat tělo pohybem
- není-li čas tak alespoň co nejvíce chodit pěšky
- a jedno z nejdůležitějších "dýchat čistý vzduch"


Bez jídla člověk vydrží 40 dní, bez vody 7 dní, bez vzduchu jen pár minut. Začněme tedy tím nejjednoduším – čistit vzduch v ložnici čističkou vzduchu s ionizátorem.


Funkce všech orgánů je závislá na přísunu krve, tedy na dobré funkci našich cév a srdce. Nejčastějšími projevy kardiovaskulárních poruch jsou trombóza, ateroskleróza a vysoký krevní tlak. K těmto stavům se pak váže jejich komplikace, jako plicní embolie, cévní mozková příhoda, ischémie končetin nebo srdeční infarkt. Na rozvoji těchto chorob se podílí mnoho rizikových faktorů ale i životní styl, vysedávání u počítače či trávení většiny času v zakouřených a nevětraných místnostech.


Ionizace čističkou vzduchu přináší vyšší koncentrace atmosférických záporných iontů a to činí vzduch svěžejší, dýchatelnější, lehčí a čistší. Dýchání vyšší koncentrace záporných iontů zlepšuje průchodnost vzduchu v plících, stimulaci pohybu řasinek buněk vnitřního povrchu plic a posiluje se samočistící schopnost plic. Záporné ionty snižují krevní tlak zejména u lidí se sklonem k hypertenzi. Dlouhodobá přítomnost záporných iontů pozitivně zvyšuje produkci hormonu štítné žlázy, urychluje se zrání pohlavních buněk v gonádách a stimuluje se pohlavní aktivita.


Čistička vzduchu s ionizátorem v ložnici umožní hlubší spánek, sníží nespavost a napomůže
k hlubšímu odpočinku. Ráno budete svěží, duševní i fyzická výkonnost se prokazatelně zvýší.


To, že se nám u vody nebo v lese lépe dýchá, není způsobeno větší koncentrací kyslíku ve vzduchu, ale větším množstvím kyslíkových iontů se záporným nábojem, které tělo lépe přijímá.

Přehled aktualitdýcháme čistý vzduch

Výhody čističek SUPER PLUS


» absence výměnných filtrů

» nehlučnost

» nízká váha

» několik úrovní výkonu

» nejnižší spotřeba el. energie

    ve srovnání s konkurencí

» certifikáty SZÚ