Aktuálně


Jak v pylové sezóně omezit potíže alergika?
Posted on 3 May 2012 at 07:16
 

Do organismu se řada alergenů dostává dýchacími cestami. Původ inhalačních alergenů je různý, většinou se jedná o běžné látky nacházející se v ovzduší jako např. pyly, prach, roztoči, plísně a zvířecí alergeny. Pořízení čističky vzduchu s ionizátorem je vhodné právě v jarním období, kdy dominují pyly břízy, dále kvete buk, dub, jasan, javor, jírovec a pampeliška či řepka. Jsou to velmi silné alergeny šířící se větrem ale i horké suché období které máme nyní napomáhá šíření pylů stejně jako vítr.


čistička vzduchu s ionizátorem pomáhá alergikům a astmatikům překonat alergické reakce


U alergika je nutné omezit kontakt s pyly na minimum. V kritickém období je potřeba omezit větrání. Proto pořízení čističky vzduchu s ionizátorem je řešením, jak alergikovi, který musí omezit pobyt na čerstvém vzduchu, umístěním čističky vzduchu s ionizátorem v dětském pokoji, jeho potíže podstatně zmírníme a tak zabráníme alergickému záchvatu.


Výzkum prokázal, že převážnou většinu času trávíme uvnitř budov – až kolem 90 % obklopeni moderní technikou a v téměř polovině domácností také nejrůznějšími zvířecími mazlíčky. Neváhejte s pořízením čističky vzduchu s ionizátorem právě nyní, kdy máme velmi výhodnou akci, našim věrným zákazníkům, kteří si již čističku vzduchu s ionizátorem zakoupili, poskytujeme při dalším nákupu slevu 30 %.


Krásné prožití jara přeje,
Tým SUPER PLUS

Přehled aktualitdýcháme čistý vzduch

Výhody čističek SUPER PLUS


» absence výměnných filtrů

» nehlučnost

» nízká váha

» několik úrovní výkonu

» nejnižší spotřeba el. energie

    ve srovnání s konkurencí

» certifikáty SZÚ