Aktuálně


Znečištění ovzduší prašnými částicemi a uvolněnými azbestovými vlákny
Posted on 15 Apr 2012 at 23:45
 

Čím je prašná částice menší, tím je pro člověka nebezpečnější, protože proniká hlouběji do dýchacího ústrojí. Čistička vzduchu s ionizátorem SUPER PLUS TURBO má nyní ATEST SZÚ s.p. na zachycování právě těch nejmenších částic včetně rakovinotvorných azbestových vláken.Drobné prachové částice o velikosti menší než 10 mikronů předčí ve škodlivosti částice větší. Pronikají totiž hluboko do dýchacího ústrojí a vážou na sebe další škodliviny včetně karcinogenů.


Čistička vzduchu s ionizátorem umístěná v bytě nebo na pracovišti podstatně sníží zdravotní riziko onemocnění a při každodenním čištění ovzduší posiluje imunitu.


Nečistoty kolem nás, by mohly být spouštěčem srdečních infarktů, tedy být tou poslední kapkou do našich tepen již předtím poškozených kouřením, vysokým tlakem, vysokými krevními hladinami nebezpečných tuků či cukru.


Pořídit si čističku vzduchu s ionizátorem by mělo být v domáctnostech s malými dětmi samozřejmostí zejména tam, kde jsou i nějaká zvířata.


SZÚ v Brně nám čističku vzduchu s ionizátorem otestoval a podrobně dokumentoval záchyt jednotlivých složek znečištění. Protokol o zkoušce SZÚ, s.p. si můžete stáhnout v sekci Ke stažení.


Dostatek čistého vzduchu přeje,
Tým SUPER PLUS

Přehled aktualitdýcháme čistý vzduch

Výhody čističek SUPER PLUS


» absence výměnných filtrů

» nehlučnost

» nízká váha

» několik úrovní výkonu

» nejnižší spotřeba el. energie

    ve srovnání s konkurencí

» certifikáty SZÚ