Aktuálně


Již 250.000 Čechů trpí chronickým onemocněním plic
Posted on 6 Sep 2011 at 08:32
 

Žijeme ve znečištěném prostředí, dýcháme nezdravý vzduch který se neblaze podepisuje na našem zdraví. Není proto překvapením, že již čtvrt miliónu Čechů trpí nějakým druhem onemocnění plic. Znečištěné ovzduší zkracuje délku života, přispívá ke stále větší neplodnosti mužů a způsobuje celou řadu chronických onemocnění plic.


Často je na vině dlouhý čas strávený v klimatizované kanceláři, v nevětraných prostorech a zakouřených místnostech. Denně přitom nadýcháme 15 až 25 kg vzduchu a při fyzické zátěži až 7x více. Potřebujeme zpomalit, v noci si odpočinout a nasbírat síly do nového dne.


K lepší regeneraci během spánku pomůže nehlučná čistička vzduchu, která svým provozem zbaví vzduch plísní a virů, bakterií a pylů ale i nebezpečného formaldehydu, který se do domácnosti dostává např. z nábytku. Pořídit si čističku vzduchu do domácnosti by mělo být samozřejmostí zejména ve větších městech a lokalitách s rozvinutým průmyslem.


V domácnostech způsobují znečištění vzduchu zejména prací prášky, čisticí prostředky a domácí mazlíčci (ptáci, plazi, savci). Čistička vzduchu SUPER PLUS výborně neutralizuje pachy a poradí si i s jemným bílým prachem, se kterým se setkávají zejména chovatelé ptactva.


Pořiďte si čističku vzduchu nejen do domácnosti, ale i do zaměstnání, kde svým provozem zvýší efektivitu vaší práce. Budete se cítit méně unaveni, zejména pokud pracujete v místnosti s klimatizací.


Čistý vzduch a krásný podzim 2011
přeje Tým SUPER PLUS

Přehled aktualitdýcháme čistý vzduch

Výhody čističek SUPER PLUS


» absence výměnných filtrů

» nehlučnost

» nízká váha

» několik úrovní výkonu

» nejnižší spotřeba el. energie

    ve srovnání s konkurencí

» certifikáty SZÚ