Aktuálně


Čistý vzduch a hodnoty produkovaného ozónu čističek vzduchu
Posted on 22 Feb 2010 at 08:56
 

V poslední době slyšíme často z médií, o několikanásobném překračování škodlivých emisí a prachových částic na severní Moravě. Právě tyto nejjemnější prachové částice se usazují v plicích a jsou zodpovědné za nastartování budoucích alergií a astmatu.


Obecné podvědomí o nutnosti čistit vzduchu v interiéru je stále malé. Přitom dopad znečištěného ovzduší na lidský organizmus je veliký a ústí v civilizační choroby, alergie, astma a dokonce i neplodnost u mužů.


Čističky vzduchu SUPER PLUS mají vysokou protiprašnou účinnost, kterou poznáte v čištěné místnosti již po 24 hodinách provozu. Navíc čističky vzduchu SUPER PLUS nepoužívají ventilátor, díky čemuž pracují bezhlučně. Čistička tak může pracovat celou noc přímo v ložnici.


Kolik ozónu produkuje čistička vzduchu SUPER PLUS?


Je potěšující, že většina našich zákazníků se zajímá o technické parametry čističek vzduchu SUPER PLUS a zejména o množství uvolněného ozónu, který se během čištění dostává do ovzduší.


Čističky SUPER PLUS podstoupili přísné měření v SZÚ Brno, zabývající se koncentrací zmíněného ozónu. Produkované množství ozónu nesmí být větší, než 0,05 ppm. (ppm = parts per milion, neboli "jedna miliontina"). Na základě těchto měření byly čističkám vzduchu SUPER PLUS uděleny tyto certifikáty: E-37-00119-04 a E-37-00120-04. Měřením se zabývá také doplněk normy 32.1


čistička vzduchu nepřekračuje limity vyzářeného ozónu


SZÚ Brno potvrzuje dodržení normy ČSN EN 60335-2-65:1997 – Zvláštní požadavky na čističe vzduchu. Závěrečný protokol a doplněk normy si můžete stánout ze sekce ke stažení, nebo si ho ve formátu PDF stáhnout přímo zde: ČSN EN 60335-2-65 (emise ozónu).

Přehled aktualitdýcháme čistý vzduch

Výhody čističek SUPER PLUS


» absence výměnných filtrů

» nehlučnost

» nízká váha

» několik úrovní výkonu

» nejnižší spotřeba el. energie

    ve srovnání s konkurencí

» certifikáty SZÚ